HAKKIMIZDA

kproaktiflogo-14

Proaktif İç Denetim ve Danışmanlık Hizmetleri Tic. A.Ş.

İşletmelere, etkinlik ve verimliliğin arttırılmasına yönelik, İç denetim, Risk Yönetimi ve Kurumsal yönetim alanlarında danışmanlık hizmeti sunmak, amacıyla kurulmuştur.

HAKKIMIZDA

Şirketimiz hizmet yelpazesi itibariyle sektörel bir ayrım gözetmemektedir. KOBİ’lerden Holdinglere kadar özellikle,Dağıtım, Üretim, Otomotiv, Lojistik, , Turizm ve Otelcilik, Dayanıklı Tüketim Malları, İnşaat ve Gayrimenkul, Sağlık, Eğitim, Telekomünikasyon, Gıda ve Tekstil sektörlerine ilişkin iç denetim ve danışmanlık hizmetlerini yerine getirmekte, müşterilerimize özel çözümler üreterek faaliyetlerini sağlıklı bir şekilde sürdürmelerine ve gelişmelerine yardımcı olmaktadır.

Görev anlayışımız gereği yaptığımız işi en mükemmel şekilde tamamlamaya gayret etmekteyiz. Ürettiğimiz iş sonuçlarıyla da müşterilerimizin risklerini, maliyetlerini azaltmayı, karlılıklarını arttırmaya yardımcı olmayı dolayısıyla ek bir gider unsuru oluşturmadan hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Yaptığımız çalışmalarda, geliştirdiğimiz çözümleri hayata geçirmenin en az çözüm üretmek kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle projelerimizi sahipleniyor ve çalışmamız bittikten sonra da müşterilerimize destek olmaya devam ediyoruz..

Uluslararası iç denetim standartları doğrultusunda; mükemmelliği esas alan hizmet anlayışı ve tümpazar segmentlerine hâkim uzman kadrosuyla, saygı duyulan ve tercih edilen bir şirket olmaktır
Uzman ve tecrübeli danışmanlarımızla müşterilerimize, iş ortağı prensibiyle sürekli ve kaliteli hizmet vermek, her seviye ve ihtiyaca uygun özel çözümler üretmek ve tüm danışmanlık hizmetlerini bir çatı altında sunmaktır.

Proaktif İç Denetim ve Danışmanlık olarak yaptığımız her işte değer katma ve kaliteli hizmet sunmanın yanı sıra, sosyal olarak saygın ve duyarlı bir firma olma amacındayız.

Doğruluk ve dürüstlüğe önem veren bir çalışma anlayışına sahibiz.

Sırdaşız; müşterilerimizin sırlarına son derece özen gösterir, bilgi ve izni dışında hiç kimseyle ve hiçbir ortamda paylaşmayacağımızı taahhüt ederiz.

Etik değerlere saygılıyız. Tüm ilişkilerimizde etik değerlere azami önem veririz.

Müşterilerimizin önceliklerini dikkate alırız. Yapılacak çalışma planında müşterilerimizin taleplerini öncelikli olarak dikkate alırız.

Yenilikçi ve sürekli gelişim odaklıyız. Kendini sürekli yenileyen ve geliştiren bir organizasyon olmak için gerekli her türlü yatırımı yapmak en büyük hedefimizdir.

Paylaşımcıyız. Danışmanlık verdiğimiz tüm alanlardaki gelişmeleri takip eder, müşterilerimizle paylaşır ve duruma uygun davranmalarını ve pozisyon almalarını öneririz.

Değer Üretiriz. Yaptığımız tüm çalışmalarda kaynakları etkin bir şekilde kullanarak katma değer yaratmaya çalışırız. Ekip çalışması ve takım ruhuna bağlıyız. Gerek müşterilerimizle, gerekse de bünyemizde takım çalışmasına önem verir, tüm çalışmalarımızda, bir makinenin parçaları gibi hareket eder, toplam faydanın maksimize edilmesine çalışırız.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını analiz ederek profesyonel olarak hangi hizmetleri alması gerektiğini belirlemek ve müşterilerimizin doğru hizmeti almalarına yardımcı olmak.

Müşterilerimizle doğru, dürüst ve etik iletişim kurmak ve sunduğumuz hizmetlerimizi anlamasına ve uygulamasını yardımcı olmak.

Müşterilerimize sunduğumuz hizmet planı doğrultusunda işlerimizi yürütmek.

Müşterilerimizin proje dışında da ihtiyaç duyduğu bilgi ve danışmanlık hizmetlerini iş ortağı yaklaşımıyla en hızlı bir şekilde sağlamaya çalışmak ve desteklerimizi sürekli kılmak

Organizasyonumuzun kapasitesini ve uzmanlık alanları haricinde işleri üstlenmemek

Müşterilerimizle yaşanacak, sorunları süresinde, karşılıklı saygı ve anlayış içerisinde ele alarak çözüme ulaştırmak

Müşterilerimize işin gidişi hakkında rutin ve sürekli bilgi sunmak ve işlerini geliştirmeleri yönünde önerilerde bulunmak

Müşterilerimizden yaptığımız çalışmalar hakkında geri bildirim almak ve bunu işimizi geliştirmek için kullanmak.

Müşterilerimize ait bilgi dâhil bütün varlıkları hem sorumlu hem de yaptığımız işe uygun olarak ve sadece yasal ve izin alınmış durumlarda kullanmak.

Hizmet ücretlerimizi, yaptığımız hizmetlerin kalitesi, süresi sorumluluklarımızı da dikkate alarak makul ve adil biçimde belirlemek.

10

HİZMET VERDİĞİMİZ SEKTÖR SAYISI


8

UZMAN KADROMUZ


14

BİZİ TERCİH EDENLER


5

YILIN DENEYİMİ


Bizimle bağlantıda kalın